Księgowy/Księgowa Biuro Rachunkowe
  • Poznań
Poznań, Poznań, Greater Poland Voivodeship, Polska
Biuro Rachunkowe MK-BILANS Katarzyna Rzadkowska
16. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • weryfikacja dokumentów,
  • ewidencja i księgowanie faktur zakupowych i sprzedażowych,
  • prowadzenie obowiązkowych ewidencji podatkowych (KH, KPiR, Ryczałt, ewidencja środków trwałych itd.),
  • rozliczanie RMK, rozliczanie rozrachunków,
  • księgowanie raportów kasowych i wyciągów bankowych w walucie polskiej oraz walutach obcych,
  • weryfikacja rozrachunków,
  • rozliczanie i kalkulacja podatków VAT, CIT/PIT i innych,
  • sporządzanie deklaracji podatkowych i JPK,
  • sporządzanie okresowych i rocznych sprawozdań finansowych zgodnie z ustawa o rachunkowości,
  • bezpośredni kontakt z klientem oraz instytucjami zewnętrznymi.

WYMAGANIA:
  • wykształcenie kierunkowe
  • minimum dwa lata stażu na podobnym stanowisku
  • chęć uczenia się
  • umiejętność pracy zespołowej
  • dobra organizacja pracy

OFERUJEMY:

Zatrudnienie w zgranym zespole, komfortowe warunki pracy. Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji. Multisport, pakiet medyczny.

  • Praca Poznań
  • Księgowa Poznań
  • Księgowy Poznań
  • Główny księgowy Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 161
    18 749