Księgowy bilansista / Samodzielny księgowy
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
Mosty Łódź S.A.
6. 6. 2024

Firma budowlana specjalizująca się w generalnym wykonawstwie obiektów infrastrukturalnych oraz użyteczności publicznej poszukuje kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • ewidencja faktur: kosztowych, sprzedaży,
  • ewidencja rozliczeń międzyokresowych kosztów,
  • rozliczanie i ewidencja delegacji,
  • ewidencja wyciągów bankowych,
  • ewidencja  operacji gospodarczych wynikająca z bieżącej i pozostałej działalności operacyjnej,
  • pomoc w sporządzaniu sprawozdań rocznych i okresowych,
  • sporządzanie deklaracji podatkowych (JPK, CIT, DN-1, etc.).

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe, preferowane kierunki: rachunkowość, finanse, ekonomia,
  • minimum 5 lat doświadczenia jako samodzielna księgowa / samodzielny księgowy,
  • minimum 3 lat doświadczenia w prowadzeniu pełnej księgowości,
  • znajomość ustawy o rachunkowości, podatku od osób prawnych i podatku od towarów i usług w zakresie prowadzonych zagadnień,
  • mile widziana znajomość systemu Comarch XL / Optima,
  • dobra znajomość pakietu MS Office, w tym w szczególności Excel,
  • umiejętność pracy w zespole, zdolności organizacyjne, komunikacyjne,
  • samodzielność w działaniu i dobra organizacja czasu pracy (dokładność, systematyczność i terminowość).

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę stacjonarną w stałych godzinach w nowoczesnej siedzibie Spółki,
  • możliwość rozwoju zawodowego (dofinansowanie do szkoleń),
  • pakiet świadczeń socjalnych (m. in. paczki świąteczne, karty sportowe, pakiety medyczne, bilety na wydarzenia kulturalne).

  • Praca Łódź
  • Księgowa Łódź
  • Księgowy Łódź
  • Główny księgowy Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080