Księgowa /Samodzielna księgowa / pracownik działu księgowość
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, Pomorskie, Polska
Dawid Rza
22. 3. 2024

Poszukujemy osoby odpowiedzialnej i ambitnej na stanowisko księgowej.
O nas:
Firma: Dawid Rza
Lokalizacja: Gdynia Śródmieście
Obowiązki: - Współudział w prowadzeniu ksiąg rachunkowych - Księgowanie wszystkich typów dokumentów - Pomoc w zamykaniu miesiąca - Współpraca przy sporządzaniu sprawozdań finansowych - Prowadzenie innych czynności administracyjnych zleconych w obszarze spraw należących do działu księgowego
Wymagania: - Znajomość prowadzenia ksiąg rachunkowych - Znajomość prawa podatkowego - Posiadanie co najmniej 3 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
Oferujemy: - umowę o pracę - możliwość rozwoju - integracje
Jeśli jesteś gotowy dołączyć do naszego zespołu i przyczynić się do sukcesu naszej firmy, prosimy o przesłanie CV po przez formularz.

  • Praca Gdynia
  • Księgowa Gdynia
  • Księgowy Gdynia
  • Główny księgowy Gdynia
  • Kierownik działu personalnego Gdynia
  • Pracownik fizyczny Gdynia
  • Pracownik ochrony Gdynia
  • Pracownik socjalny Gdynia
  • Pracownik produkcji Gdynia
  • Pracownik biurowy Gdynia
  • Pracownik kolei Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570