Księgowa / Księgowy
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, pomorskie, Polska
Praca.pl
12. 6. 2024

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowe prowadzenie księgowości klientów, w tym obsługa pełnej księgowości, KPiR, ewidencji VAT;
  • Księgowanie transakcji krajowych i międzynarodowych oraz ich szczegółowe rozliczanie;
  • Skrupulatne sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT, VAT, PIT, PCC);
  • Tworzenie raportów dla potrzeb klientów, przygotowanie sprawozdań dla GUS i PFRON;
  • Prowadzenie kadr i płac, w tym listy płac, rozliczanie umów cywilnoprawnych i naliczanie zasiłków;
  • Efektywne zarządzanie profilami klientów w PUE ZUS oraz deklaracji ZUS.

Oczekujemy:

  • Min. 2 lata doświadczenia w biurze rachunkowym (preferowane);
  • Wykształcenie wyższe w obszarze rachunkowości/finansów;
  • Znajomość przepisów ustawy o rachunkowości i podatkach, z naciskiem na VAT;
  • Wprawne posługiwanie się Symfonią, mile widziana umiejętność pracy z Optima i Płatnikiem oraz MS Office (Excel).

Oferujemy:

  • Pracę na umowę o pracę lub współpracę B2B;
  • Doskonalenie zawodowe dzięki finansowanym szkoleniom;
  • Wsparcie zespołu z wieloletnim doświadczeniem;
  • Możliwość pracy hybrydowej;
  • Niezbędne narzędzia pracy.

  • Praca Gdynia
  • Księgowy Gdynia
  • Księgowa Gdynia
  • Główny księgowy Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851