Księgowa/księgowy
  • Gdynia
księgowa/księgowy
Gdynia, Gdynia, Pomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
9. 6. 2024

Nasz Klient - firma produkcyjna z kapitałem zagranicznym poszukuje doświadczonego kandydata ze znajomością języka angielskiego na stanowisko księgowej/księgowego.

Zachęcamy do aplikacji i rozmów - chętnie opowiemy więcej o roli!

Oczekujemy

  • wykształcenia minimum średniego, preferowane wykształcenie wyższe, kierunkowe w obszarze ekonomii / finansów i rachunkowości
  • min. 2 lat doświadczenia na stanowisku księgowej/księgowego
  • znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2 - swobodna komunikacja werbalna i pisemna
  • znajomości programu MS Office, w szczególności MS Excel
  • znajomości programu SAP, ewentualnie innego systemu klasy ERP
  • umiejętności analitycznych
  • skrupulatności

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • premię roczną
  • prywatną opiekę medyczną
  • kartę sportową
  • ubezpieczenie na życie
  • Pracowniczy Plan Emerytalny
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku
  • pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • szansę na wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań i zarządzanie zespołem księgowym
  • przyjazne środowisko pracy i wsparcie ze strony zespołu

Zadania

  • prowadzenie dokumentacji finansowo-księgowej, ewidencjonowanie zdarzeń
    gospodarczych
  • bieżące opisywanie, księgowanie i dekretowanie dokumentów księgowych
  • weryfikacja rejestrów VAT, wysyłka JPK-V7 i informacji VAT-UE
  • kontrola i rozliczanie rozrachunków dostawców i odbiorców krajowych i
    zagranicznych
  • wprowadzanie przelewów do systemu bankowego
  • prowadzenie ewidencji i rozliczanie kosztów w czasie
  • prowadzenie ewidencji i rozliczanie środków trwałych
  • kontrola i uzgadnianie kont księgowych
  • prowadzenie ewidencji przychodów i kosztów podatkowych z uwzględnieniem
    aktualnych przepisów prawa podatkowego
  • przygotowywanie sprawozdań do GUS-u i innych instytucji
  • aktywna współpraca z pozostałymi działami spółki

  • Praca Gdynia
  • Księgowy Gdynia
  • Księgowa Gdynia
  • Główny księgowy Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914