Księgowa / Księgowy
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Elektrotim
26. 5. 2024

ELEKTROTIM S.A. jest spółką obecną na rynku inwestycji budowlanych od 1999 roku.Realizujemy inwestycje w branży elektroenergetycznej, automatyki przemysłowej oraz inżynierii ruchu drogowego. Od kwietnia 2007 r. jesteśmy Spółką giełdową.

Obowiązki

  • Weryfikacja i ewidencja dokumentów księgowych.
  • Księgowanie dokumentów finansowych.
  • Czynności związane z zamykaniem okresów sprawozdawczych.
  • Sporządzanie deklaracji i informacji podatkowych.
  • Udział w przygotowaniu sprawozdań finansowych i pakietów konsolidacyjnych.
  • Przygotowywanie sprawozdań GUS i NBP.
  • Przygotowywanie zestawień i raportów księgowych.

Wymagania

  • Wykształcenie ekonomiczne z zakresu rachunkowości/finansów.
  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Dobra znajomość zasad rachunkowości oraz przepisów podatkowych.
  • Umiejętność obsługi MS Office (w szczególności EXCEL).
  • Sumienność, rzetelność, dokładność w wykonywaniu obowiązków.

Oferujemy

  • Bardzo dobą atmosferę pracy, w kompetentnym zespole ludzi.
  • Udział w realizacji ciekawych projektów.
  • Atrakcyjny system szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe.
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów.
  • Możliwości rozwoju i awansu.
  • Pakiet benefitów – ubezpieczenie zdrowotne, PPE, karta Multisport.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system świadczeń socjalnych.

  • Praca Wrocław
  • Księgowa Wrocław
  • Księgowy Wrocław
  • Główny księgowy Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064