Księgowa/księgowy
  • Zakopane, tatrzański, małopolskie
Zakopane
Centrum Zatrudnienia WorkGroup
7. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Księgowy/księgowa

Kancelaria Podatkowa

Miejsce pracy: Zakopane.

System pracy: Umowa o pracę/Umowa zlecenie

Wynagrodzenie: wynagrodzenie w zależności do posiadanego doświadczenia i umiejętności

Praca poniedziałek - piątek, w godzinach 8:00 – 16:00.

Wymagania:

- znajomość zasad rachunkowości i prawa podatkowego,

- samodzielne wykonywanie powierzonych obowiązków,

- sumienność i terminowość,

- umiejętność pracy pod presją czasu,

- dobra organizacja czasu pracy i wielozadaniowość,

- umiejętność pracy w zespole i komunikatywność,

- chęć rozwoju i nauki,

- zaangażowanie,

- doświadczenie w obsłudze programów księgowych oraz pakietu MS Office (Outlook, Excel)

- mile widziane doświadczenie w prowadzeniu Ksiąg Handlowych,

Obowiązki:

- bieżąca weryfikacja i księgowanie faktur,

- księgowanie wyciągów bankowych,

- nadzór nad sprawnym obiegiem dokumentów

- kontakt z klientami,

- prowadzenie  KPiR, ewidencji ryczałtowej, zgodnie z przepisami podatkowymi i rachunkowymi

- sporządzanie deklaracji podatkowych

-wspieranie zespołu wprowadzeniu Ksiąg Handlowych i sporządzaniu sprawozdań finansowych.

Oferujemy:

- kursy i szkolenia,

- możliwość rozwoju w pracy z doświadczonym zespołem księgowym,

- pozytywną atmosferę pracy

  • Praca Zakopane
  • Księgowy Zakopane
  • Księgowa Zakopane
  • Zakopane - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293