ASYSTENTKA / ASYSTENT ZARZĄDU
  • Zakopane
Zakopane, Zakopane, Małopolskie, Polska
Fundacja MKW Pomagamy
19. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska:
- obsługa sekretariatu,
- zapewnianie sprawnej komunikacji zewnętrznej,
- dbałość o właściwy obieg dokumentów w biurach Fundacji,
- prowadzenie kalendarza spotkań Zarządu i kontrola terminów toczących się spraw,
- przygotowywanie projektów pism,
- bieżąca współpraca z firmami zewnętrznymi.
Od kandydatów oczekujemy:
- wykształcenia minimum średniego,
- doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,
- komunikatywność i wysoka kultura osobista,
- umiejętność planowania i organizacji pracy,
- dyspozycyjność, niekaralność.
Oferujemy:
- umowę o pracę,
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia,
- pracę w zespole życzliwych i kompetentnych współpracowników,
- przyjazne środowisko pracy,
Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się z wybranymi kandydatami

  • Praca Zakopane
  • Asystent Zakopane
  • Zakopane - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 175
    18 202