Księgowa / księgowy
  • Mikołów
Mikołów, Mikołów, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
26. 3. 2024

Prowadzimy rekrutację na stanowisko księgowego w renomowanym biurze rachunkowym. Jeśli jesteś profesjonalistą z obszaru księgowości, a liczby to Twój świat, to to ogłoszenie jest dla Ciebie. Dołącz do tego zespołu i pomóż mu dostarczać najwyższej jakości usługi klientom biznesowym. Daj nam poznać Twoje umiejętności i doświadczenie – czekamy na Twoje zgłoszenie!

Oczekujemy

  • gotowość do pracy stacjonarnej
  • minimum wykształcenie średnie, najlepiej kierunkowe (ekonomia, rachunkowość)
  • minimum 3 letnie doświadczenia w biurze rachunkowym
  • praktyczna znajomość przepisów z zakresu prawa bilansowego i podatkowego
  • umiejętność obsługi systemów finansowo - księgowych
  • mile widziana znajomość systemu Symfonia, Optima
  • odpowiedzialność i sumienność
  • samodzielność

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • praca w standardowych godzinach
  • praca od zaraz
  • umowa o pracę
  • ubezpieczenie grupowe
  • szkolenia stanowiskowe

Zadania

  • kompleksowe prowadzenie ksiąg rachunkowych obsługiwanych firm zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa
  • bieżąca weryfikacja i księgowanie dokumentów
  • klasyfikacja VAT zgodnie z przepisami Ustawy o podatku od towarów i usług
  • klasyfikacja CIT, PIT zgodnie z przepisami Ustawy o podatku dochodowym
  • uzgadnianie kont i przygotowywanie dokumentów dla klientów
  • sporządzanie deklaracji podatkowych (PIT, VAT, CIT, ZUS DRA)
  • generowanie JPK
  • przygotowywanie rocznych sprawozdań finansowych i rozliczeń dla obsługiwanych klientów

  • Praca Mikołów
  • Księgowy Mikołów
  • Księgowa Mikołów
  • Mikołów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 469
    19 551