KSIĘGOWA/KSIĘGOWY
  • Rumia
Rumia, Rumia, Pomorskie, Polska
Fundacja Dla Was
1. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:
- bieżąca weryfikacja i księgowanie faktur,
- księgowanie wyciągów bankowych,
- samodzielne przygotowywanie i rozliczenie deklaracji w zakresie CIT, w tym prawidłowe zamknięcie miesiąca wraz z analizą zestawienia obrotów i sald oraz weryfikacją poprawności sald kont księgowych,
- przygotowanie niezbędnych dokumentów do kontroli,
- terminowe i prawidłowe prowadzenie ewidencji dokumentów księgowych,
- sporządzanie deklaracji VAT, GUS oraz nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych, finansowych,
- przygotowywanie zestawień/raportów na potrzeby wewnętrzne,
- sporządzanie sprawozdań finansowych, bilansu rocznego i innych raportów okresowych według określonych standardów,
- współpraca z instytucjami zewnętrznymi, audytorami, organami podatkowymi (US, ZUS, GUS, banki),
- nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych oraz optymalizacja efektywności procesów księgowych.
Wymagania:
- minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku Księgowa/Księgowy,
- samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania.
Mile widziane:
- Umiejętność prowadzenia kadr i płac,
- znajomość programu księgowego Insert.
Oferujemy:
- umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu, B2B bądź nie pełny wymiar czasu pracy
Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie CV na adres: @
W tytule maila prosimy wpisać: Rekrutacja Księgowa/y

  • Praca Rumia
  • Księgowa Rumia
  • Księgowy Rumia
  • Rumia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714