Księgowa / Księgowy
  • Katowice
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
JKK MOTO KWIATKOWSKI SP. K.
30. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Zakres obowiązków:

  • ewidencja i dekretacja dokumentów sprzedaży, zakupu oraz magazynowych,

  • ewidencja i dekretacja wyciągów bankowych oraz dokumentów kasowych,

  • analiza oraz uzgadnianie kont księgowych,

  • weryfikacja i uzgadnianie rozrachunków,

  • inne pomocnicze prace księgowe.

WYMAGANIA:

Wymagania:

  • Znajomość programu Symfonia (FK) – warunek konieczny,

  • Dobra znajomość MS Excel,

  • Mile widziana znajomość SaldeoSmart oraz programów branżowych (DMS, Autostacja),

  • Znajomość prawa bilansowego i przepisów podatkowych,

  • Sumienność, zaangażowanie, komunikatywność.

OFERUJEMY:

Oferujemy:

Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.

Dobrą atmosferę w miejscu pracy i zgrany zespół współpracowników.

  • Praca Katowice
  • Księgowy Katowice
  • Księgowa Katowice
  • Główny księgowy Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 885
    18 523