Księgowa
  • Środa śląska
Księgowa
dolnośląskie, Środa śląska, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
20. 4. 2024

Masz za sobą pierwsze doświadczenia w księgowości? Poszukujesz nowych wyzwań zawodowych?

Aplikuj na stanowisko Księgowej/Księgowego i dołącz do zespołu z branży automotive.

Oczekujemy

  • wykształcenie kierunkowe
  • minimum 2 lata doświadczenia w obszarze księgowości
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • dobrej obsługi pakietu MS Office
  • dokładności w wykonywaniu zadań

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • ciekawe zadania i projekty

Zadania

  • księgowanie faktur i dokumentów zakupowych oraz sprzedażowych

  • przygotowywanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych

  • analiza i weryfikacja należności oraz płatności od klientów

  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami

  • współpraca z Główną Księgową

  • udział w projektach

  • Praca dolnośląskie
  • Księgowy dolnośląskie
  • księgowa dolnośląskie
  • dolnośląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190