Księgowa
  • Skierniewice
Księgowa
Skierniewice, Skierniewice, Łódzkie, Polska
WOJ-ART. sp. z o.o.
25. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Sporządzanie deklaracji do GUS, PFRON, US
  • Współpraca z Urzędem Skarbowym, Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, Bankami oraz innymi instytucjami
  • Wystawianie dokumentów sprzedażowych i ich dekretacja
  • Dekretacja dokumentów księgowych, kontrolowanie faktur pod względem formalnym i rachunkowym oraz ich wprowadzanie do księgi głównej i rejestrów VAT
  • Weryfikacja i analiza poprawności księgowań, analiza kont księgowych i zestawień obrotów i sald
  • Kontrola faktur zakupu i sprzedaży pod względem formalnym, merytorycznym i rachunkowym
  • Rozliczanie i uzgadnianie kont księgowych
  • Rozliczanie RMK, dostaw paliwa, kaucji itp.
  • Pilnowanie terminowości płatności
  • Znajomość przepisów w zakresie amortyzacji oraz jej księgowego ujęcia
  • Ogólne prace administracyjne związane z BDO, ubezpieczeniami
  • Przygotowanie raportów na bieżące potrzeby Firmy oraz współpraca z innymi działami Spółki

WYMAGANIA:
  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku księgowym
  • Wykształcenie min. średnie ekonomiczne bądź pokrewne
  • Dobrą znajomość przepisów podatku dochodowego, rachunkowości oraz umiejętność praktycznej interpretacji przepisów
  • Dobra komunikacja interpersonalna
  • Dobra znajomość programów INSERT
  • Znajomość praktyczna różnych form opodatkowania oraz zasad pełnej księgowości/książki przychodów i rozchodów
  • Skrupulatność i dokładność w prowadzeniu dokumentacji

OFERUJEMY:
  • Pracę w przyjaznej atmosferze w zespole nastawionym na współpracę
  • Świadczenia socjalne i dodatkowe ( m.in. karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna)
  • Rozwój kompetencji zawodowych

  • Praca Skierniewice
  • Księgowy Skierniewice
  • Księgowa Skierniewice
  • Skierniewice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    117 494
    18 963