Kosztorysant - Siedlce
  • Siedlce
Siedlce, Siedlce, Polska
Solutions 30 Holding Sp. z.o.o
28. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska

Jako Solutions 30 od 20 lat stawiamy sobie za priorytet ułatwienie wszystkim dostępu do nowych technologii. Codziennie dbamy o to, aby wszystko wokół Ciebie działało dokładnie tak, jak powinno. Nasza sieć ekspertów i inżynierów dostępna jest dla klientów w dziesięciu krajach europejskich. Od 2019 roku Solutions 30 działa również w Polsce poprzez sieć blisko 1000 pracowników oraz szeroką sieć podwykonawców.

Poznaj nasze wartości: Innowacja / Zaangażowanie / Zwinność / Przedsiębiorczość / Bliskość / Profesjonalizm

Solutions 30 jest liderem świadczonych usług na rynku europejskim. Dzięki rozległej sieci wsparcia oraz optymalnemu systemowi i procesom zarządzania tą siecią, dostarczamy odpowiednie rozwiązania problemów technologicznych klientów, czyniąc to zarówno efektownie, jak i efektywnie.

W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Kosztorysant

Miejsce pracy: Siedlce

Twoje zadania:

  • Analiza specyfikacji, rysunków technicznych pod względem kompletności;
  • Samodzielne wykonanie przedmiarów do wycen na podstawie dokumentacji projektowej;
  • Sporządzanie wycen, przedmiarów, kosztorysów
  • Pozyskiwanie ofert od podwykonawców i dostawców materiałów wraz z ich weryfikacją;
  • Kontakty z producentami, dostawcami, projektantami;
  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z podwykonawcami, kontrahentami;
  • Negocjacje ofert handlowych;
  • Uczestnictwo w wizjach lokalnych

Wymagania stanowiska

  • Wykształcenie techniczne (elektryczne, elektrotechnika, automatyka)
  • Znajomość branży elektroinstalacyjnej oraz systemów niskoprądowych
  • Znajomość zasad projektowania instalacji elektrycznych
  • Znajomość programu AUTO CAD oraz programów do kosztorysowania
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • Dyspozycyjność, dokładność
  • Prawo jazdy kat.B
  • Mile widziane uprawnienia budowlane w zakresie branży.

Oferujemy

  • Stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę w rozwijającej się firmie,
  • System premiowy uzależniony od zaangażowania i osiąganych wyników
  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie nowoczesnych technologii
  • Profesjonalne szkolenia oraz niezbędne narzędzia pracy,
  • Możliwość przystąpienia do programu opieki medycznej,
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  • Przyjazną atmosferę pracy.

            • Praca Siedlce
            • Kosztorysant Siedlce
            • Siedlce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

              118 897
              19 714