Kosztorysant - Siedlce
  • Siedlce
Siedlce, Siedlce, Polska
Solutions 30 Holding Sp. z.o.o
23. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska

Jako Solutions 30 od 20 lat stawiamy sobie za priorytet ułatwienie wszystkim dostępu do nowych technologii. Codziennie dbamy o to, aby wszystko wokół Ciebie działało dokładnie tak, jak powinno. Nasza sieć ekspertów i inżynierów dostępna jest dla klientów w dziesięciu krajach europejskich. Od 2019 roku Solutions 30 działa również w Polsce poprzez sieć blisko 1000 pracowników oraz szeroką sieć podwykonawców.

Poznaj nasze wartości: Innowacja / Zaangażowanie / Zwinność / Przedsiębiorczość / Bliskość / Profesjonalizm

Solutions 30 jest liderem świadczonych usług na rynku europejskim. Dzięki rozległej sieci wsparcia oraz optymalnemu systemowi i procesom zarządzania tą siecią, dostarczamy odpowiednie rozwiązania problemów technologicznych klientów, czyniąc to zarówno efektownie, jak i efektywnie.

W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Kosztorysant

Miejsce pracy: Siedlce

Twoje zadania:

  • Analiza specyfikacji, rysunków technicznych pod względem kompletności

  • Samodzielne wykonanie przedmiarów do wycen na podstawie dokumentacji projektowej

  • Sporządzanie wycen, przedmiarów, kosztorysów

  • Pozyskiwanie ofert od podwykonawców i dostawców materiałów wraz z ich weryfikacją

  • Kontakty z producentami, dostawcami, projektantami

  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z podwykonawcami, kontrahentami

  • Negocjacje ofert handlowych

  • Uczestnictwo w wizjach lokalnych

Wymagania stanowiska

  • Wykształcenie techniczne (elektryczne, elektrotechnika, automatyka)
  • Znajomość branży elektroinstalacyjnej oraz systemów niskoprądowych

  • Znajomość zasad projektowania instalacji elektrycznych

  • Znajomość programu AUTO CAD oraz programów do kosztorysowania

  • Dobra organizacja pracy

  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

  • Dyspozycyjność, dokładność

  • Prawo jazdy kat.B

Mile widziane - uprawnienia budowlane w zakresie branży

Oferujemy

  • Stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę w rozwijającej się firmie

  • System premiowy uzależniony od zaangażowania i osiąganych wyników

  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie nowoczesnych technologii

  • Profesjonalne szkolenia oraz niezbędne narzędzia pracy

  • Możliwość przystąpienia do programu opieki medycznej

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • Przyjazną atmosferę pracy.

  • Praca Siedlce
  • Kosztorysant Siedlce
  • Siedlce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190