Kosmetolog/Stylistka paznokci, Kraków
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
HrProject
26. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:
Wykonywanie manicure (w tym: paznokcie żelowe, hybrydowe, tytanowe, przedłużanie paznokci, manicure japoński) i pedicure;
Przeprowadzenie konsultacji i doradzanie klientom z zakresu odpowiedniej pielęgnacji paznokci;
Utrzymywanie czystości w gabinecie;
Dopasowywanie kolorów i wzorów zgodnie z oczekiwaniami klienta;
Promowanie usług i produktów salonu;
Dbanie o dobry wizerunek firmy na rynku;
Budowanie dobrych relacji z klientami i dbanie o ich satysfakcję z usług;
Utrzymywanie wysokiego poziomu higieny i zapewnienie bezpiecznych warunków pracy.
Oczekiwania:
Doświadczenia w pracy jako Stylistka paznokci;
Znajomość trendów i technik stylizacji paznokci panujących na rynku;
Precyzja, dokładność;
Dbałość o higienę i bezpieczeństwo pracy;
Komunikatywność i miła aparycja;
Wysoka organizacja czasu pracy oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki;
MILE WIDZIANE: umiejętność wykonywania innych zabiegów z zakresu tzw. kosmetyki białej (dermapen, zabiegi na twarz, mikrodermabrazja, oczyszczanie, przekłuwanie uszu, henna, laminacja brwi, depilacja, lipoliza, makijaż).
Oferujemy:
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat lub 1/2 etatu, B2B lub umowę zlecenie;
Pracę w pięknym salonie w centrum Krakowa;
Elastyczne godziny pracy;
Pracę na preferowanych przez pracownika kosmetykach;
Zaangażowaną Szefową i zgrany zespół;
Możliwość rozwoju i podnoszenia swoich umiejętności;
Dobrą atmosferę pracy.

  • Praca Kraków
  • Kosmetolog Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714