KAM, Kraków
  • Kraków
KAM, Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
HRProject
22. 3. 2024

Aktualnie dla naszego Klienta z Krakowa poszukujemy osoby na stanowisko: Key Account Manager.
Obowiązki:
pozyskiwanie nowych klientów;
utrzymywanie pozytywnych relacji z pozyskanymi klientami;
stałe powiększanie siatki nowych partnerów biznesowych;
czynny udział w negocjacjach z klientami;
podpisywanie nowych kontraktów;
stałe monitorowanie rynku.
Oczekiwania:
doświadczenie w pracy w Agencji pracy tymczasowej;
minimum 4 lata doświadczenia w sprzedaży usług APT;
gotowość do wyjazdów służbowych;
samodzielność i doskonała organizacja pracy;
prawo jazdy kat. B;
Znajomość systemu HRappka będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
stałe zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie;
współpracę w oparciu o B2B;
atrakcyjny system premiowy;
elastyczne godziny pracy;
możliwość awansu i rozwoju kariery;
niezbędne narzędzia: laptop, telefon, dopłata do auta lub auto.
Jeśli oferta zainteresowała Pana (Panią), prosimy o zawarcie w CV klauzuli "Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez HR Project Sp. z o.o. (ul. Radziwiłłowska 27/18, 31-026 Kraków), również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych na podstawie art. 37 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)"

  • Praca Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714