Kosiarz - operator maszyn rolniczych
  • Radom
Radom, Radom, Mazowieckie, Polska
Bartłomiej
9. 5. 2024

Zakres obowiązków: • Koszenie traw • Frezowanie pni drzew • Rębakowanie gałęzi • Prace porządkowe • Inne powierzone prace przy pielęgnacji zieleni
Wymagania: • Doświadczenie • Rzetelność • Umiejętność obsługi maszyn ogrodowych • Prawo jazdy kat. B • Umiejętność pracy w grupie
Oferujemy: • Możliwości rozwoju w zakresie kursów doszkalających, w tym uprawnień na maszyny i urządzenia • Pracę w zgranym zespole • Spotkania integracyjne • W zależności od potrzeb pracownika: stałość zatrudnienia lub możliwość pracy sezonowej
Praca w obrębie miasta Radomia i miejscowości ościennych.
Zapraszamy do złożenia dokumentów rekrutacyjnych poprzez lento bądź kontakt telefoniczny 693040045.

  • Praca Radom
  • Operator maszyn Radom
  • Operator maszyn Radomin
  • Operator maszyn budowlanych Radom
  • Operator Radom
  • Operator Radomin
  • Operator koparki Radom
  • Operator wózków widłowych Radom
  • Radom - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246