Koordynator zmiany
  • Piaseczno
Piaseczno, Piaseczno, Mazowieckie, Polska
B8 Recruitment Sp. z o.o.
10. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Koordynowanie procesem kompletacji posiłków lub sortowania paczek;
  • Nadzór nad procedurami wymaganymi przez audyty zewnętrzne i wewnętrzne;
  • Odpowiedzialność za terminowe zarządzanie procesami;
  • Szkolenie, zarządzanie i kontrola pracy podległego zespołu.

WYMAGANIA:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (Lider, Brygadzista, Koordynator) / doświadczenie w zarządzaniu magazynem;
  • Znajomość obsługi Outlook oraz Excel podstawowo;
  • Książeczka sanepid lub gotowość do jej wyrobienia.

OFERUJEMY:
  • Umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą;
  • Wynagrodzenie 5500-6500 zł brutto miesięcznie z zależności od umiejętności i doświadczenia;
  • Po okresie próbnym premia - 800 zł brutto;
  • Praca w systemie 2 zmianowym (7-19/19-7; średnia ilość dni pracujących: 14) lub 3 zmianowym (6-14, 12-20, 18-2);
  • Bogaty pakiet benefitów: karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, zniżki na produkty i usługi firmy, gorące posiłki za 1 zł;
  • Darmowy dojazd z przystanków: Warszawa Metro Ursynów - Piaseczno Lamina 03 - Szymanów - Łubna;
  • Odzież robocza dostosowana do warunków pracy;
  • Pracę u słynnego producenta cateringu i diety pudełkowej.

  • Praca Piaseczno
  • Piaseczno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246