Stażysta w Dziale Logistyki (staż płatny)
  • Piaseczno
Piaseczno, Piaseczno, mazowieckie, Polska
Logwin Poland Sp. z o.o.
19. 4. 2024

Logwin to globalna firma logistyczna, której motorem jest stale rosnący zespół

profesjonalistów i entuzjastów branży TSL.

Dołącz do naszego zespołu w Piasecznie i zdobądź ładunek doświadczenia.
Zadania:

  • Optymalne utrzymanie obciążenia stanowisk pracy na linii pakującej poprzez rozmieszczanie produktów w oparciu o ilość pobrań,
  • Analizowanie prognoz sprzedaży i danych historycznych,
  • Przypisywanie produktów na linię na podstawie analiz,
  • Usuwanie produktów z linii na podstawie analiz,
  • Monitorowanie poprawności wykonania operacji,
  • Kontakt z działem analizowania sprzedaży klienta,
  • Dostarczanie danych na potrzeby zarządzania informacją,
  • Ścisła współpraca z działem utrzymania jakości

Oferujemy:

  • Płatny 3-miesięczny staż - ponad 70% naszych Stażystów, po zakończonym stażu zostaje z nami na dłużej
  • Zdobycie praktycznej wiedzy „know-how” i wartościowego doświadczenia z zakresu kontroli stanów magazynowych i procedur jakościowych w międzynarodowej firmie logistycznej
  • Wsparcie doświadczonego specjalisty
  • Pyszną kawę, herbatę, soki i owocowe poniedziałki
  • Brak dress code
  • Bezpłatny parking
  • Współpracę na podstawie umowy o praktykę absolwencką

Oczekiwania:

  • Entuzjastów branży TSL! Nie oczekujemy doświadczenia, w końcu to staż!
  • Osób dyspozycyjnych 40 godz. w tygodniu, od poniedziałku do piątku oraz w wybrane niedziele i święta. Praca zmianowa 6-14, 14-22 ( z możliwością pracy zdalnej).
  • Komunikatywnych i świetnie organizujących swój czas pracy
  • Z dobrą znajomością Ms Excel i języka angielskiego

  • Praca Piaseczno
  • Logistyk Piaseczno
  • Stażysta Piaseczno
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Piaseczno
  • Doradca podatkowy w Polsce Piaseczno
  • Pracownicy uczelni w Polsce Piaseczno
  • Piaseczno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179