Koordynator Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością
  • Jaworzno
Jaworzno, Jaworzno, śląskie, Polska
ICB Pharma Sp.j.
27. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

• Koordynowanie SZJ w celu zapewniania zgodności z wymaganiami ISO 13485:2016, ISO 9001:2015, oraz uwzględnienie w zakresie zintegrowanego systemu innych systemów certyfikowanych.

• Zarządzanie, aktualizowanie oraz przekazywanie dokumentacji SZJ, w tym:

• opracowanie, wdrażanie, ulepszanie metod kontroli jakości surowców, procesów, wyrobów gotowych i opakowań;

• opracowywanie instrukcji dotyczących kontroli jakości dostarczanych surowców na podstawie norm i warunków technicznych;

• opracowywanie instrukcji kontroli przebiegu procesów technologicznych wytwarzanego produktu/wyrobu;

• opracowywanie dokumentów - na podstawie wymagań klienta, norm i warunków technicznych - służących do oceny wyrobu gotowego;

• śledzenie jakości powstającego produktu w całym ciągu produkcyjnym - od wyrobu surowca, przez proces produkcyjny do wyrobu gotowego i opakowania, zbieranie informacji wtórnych od klienta o wadach, brakach gotowego wyrobu, towaru;

• opracowywanie i przekazywanie tych informacji stronom zainteresowanym;

• Nadzór i koordynowanie działań związanych z prowadzeniem audytów wewnętrznych i zewnętrznej jednostki certyfikującej

• Nadzór nad niezgodnościami oraz statusem wykonania działań korygujących wynikających z audytów wewnętrznych i zewnętrznych

• Utrzymanie zgodności zakładkowej polityki zintegrowanego systemu zarządzania w odniesieniu do aktualnych celów zakładu

• Podnoszenie świadomości pracowników, w tym prowadzenie szkoleń wewnętrznych z zakresu ZSJ, wymagań klientów oraz rozpoznawanie potrzeb szkoleniowych w tym zakresie

• Wsparcie zespołów projektowych w zakresie zewnętrznych audytów SZJ przeprowadzonych przez klientów oraz wyznaczonych przez nich jednostek certyfikujących

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w piśmie i w mowie
  • Wykształcenie wyższe: preferowane kierunki techniczne lub inżynieryjne
  • Doświadczenie w zarządzaniu narzędziami jakościowymi oraz narzędziami do rozwiązywania problemów – min. 3 lata
  • Znajomość normy jakościowej ISO 13485:2016, ISO 9001:2015;
  • Doświadczenie w zakresie audytowania zakładu produkcyjnego
  • Samodzielność, odpowiedzialność i obowiązkowość
  • Wykazanie wysokiego poziomu inicjatywy w działaniu
  • wysoka kultura osobista i elokwencja
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej, nowoczesnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i międzynarodowym
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Zgrane, wielodyscyplinarne zespoły
  • Szkolenia i rozwój
  • Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy i posiadanych umiejętności
  • Pakiet benefitów, w tym: prywatną opiekę medyczną

  • Praca Jaworzno
  • Specjalista ds. Zarządzania Jaworzno
  • Specjalista ds. Zarządzania Kryzysowego Jaworzno
  • Jaworzno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570