Koordynator serwisu z j. niemieckim *Bezpośrednie zatrudnienie
  • Środa Śląska, średzki, dolnośląskie
Środa Śląska
Service Technical
2. 5. 2024
8000 zł-10000 brutto

Dla naszego Klienta, renomowanej firmy z branży maszyn rolniczych, poszukujemy doświadczonego Koordynatora Serwisu, który będzie odpowiedzialny za zarządzanie obszarem serwisu oraz komunikację z klientami z obszaru niemieckojęzycznego.

Miejsce pracy: Błonie (20 km od Wrocławia)

Oferujemy

  • Umowę o pracę, zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy,
  • Wynagrodzenie od 8000 zł brutto (umowa pierwsza na okres próbny - 3 miesiące),
  • pracę w systemie 1-zmianowym (elastyczny grafik)

Zadania

  • Odbieranie oraz generowanie zleceń serwisowych.
  • Komunikacja z oddziałem w Niemczech.
  • Koordynowanie pracy z serwisantami - technikami.
  • Selekcja części i zarządzanie realizacją zleceń serwisowych.
  • Tworzenie dokumentacji serwisowej na bazie danych producenta maszyn.

Oczekujemy

  • Biegła znajomość języka niemieckiego na poziomie zaawansowanym jest niezbędna.
  • Znajomość techniczna oraz umiejętności mechaniczne w obszarze konstrukcji maszyn rolniczych i leśnych.
  • Posiadanie prawa jazdy kategorii B.

Jesteś zainteresowany/a -Aplikuj lub wyślij wiadomość "Koordynator" na telefon 790861777, lub skontaktuj się telefonicznie - chętnie opowiemy Ci o szczegółach oferty

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915

  • Praca Środa Śląska
  • Środa Śląska - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864