Koordynator serwisu z j. niemieckim
  • Miękinia
Miękinia, Miękinia, Dolnośląskie, Polska
B8 RECRUITMENT Sp. z o.o.
1. 5. 2024

Posiadasz wiedzę techniczną z zakresu budowy maszyn rolniczych? A może masz doświadczenie w naprawie maszyn i urządzeń leśnych czy rolniczych? Koniecznie się zgłoś, potrzebujemy Twojej wiedzy!
Dla naszego Klienta bezpośrednio rekrutujemy Koordynatora serwisu.
Miejsce pracy: Błonie, pow. średzki, woj. dolnośląskie
Oferujemy:
- umowę o pracę bezpośrednio;
- pracę w elastycznym grafiku na 1 zmianę;
- wynagrodzenie na początek 8000 brutto;
- sprzęt niezbędny do wykonywania pracy.
Obowiązki:
- przyjmowanie i tworzenie zleceń serwisowych;
- kontakt z Klientami niemieckimi;
- kontakt z serwisantami - mechanikami;
- dobór części i obsługa zleceń serwisowych;
- sporządzanie dokumentacji serwisowej na podstawie informacji od producenta maszyn.
Wymagania:
- znajomość j. niemieckiego w stopniu zaawansowanym - warunek konieczny;
- wiedza techniczna, mechaniczna z zakresu budowy maszyn rolniczych i leśnych;
- doświadczenie w obsłudze klienta;
- prawo jazdy kat B.
Jeśli jesteś zainteresowany, wyślij zgłoszenie za pomocą formularzu aplikacyjnego. Jeśli masz pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z nami pod 533591777.
Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915

  • Praca Miękinia
  • Miękinia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 885
    18 523