Koordynator przygotowania ofert
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
UNIBEP S.A.
11. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, kierunkowe (preferowane instalacje sanitarne),
  • Co najmniej 3 lata doświadczenia w obszarze sporządzania ofert i kosztorysowania (dokumentacja ofertowa, negocjacje, kontakt z urzędami i instytucjami państwowymi),
  • Dobra znajomość procesów ofertowych oraz umiejętność wnikliwej analizy dokumentów ofertowych
  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel) oraz AutoCAD,
  • Znajomość BIM w zakresie przedmiarów,
  • Znajomość projektów w zakresie sektora przemysłowego,
  • Język angielski w stopniu komunikatywnym.

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie ofert przetargowych oraz koordynacja prac specjalistów ds. ofertowania w zakresie instalacji sanitarnych,
  • Koordynacja pracy zespołu przetargowego pod względem terminowości spływu danych,
  • Analiza dokumentacji technicznej i sporządzanie obmiarów robot ogólnobudowlanych na potrzeby budownictwa przemysłowego,
  • Opracowywanie kosztorysów ofertowych dotyczących instalacji sanitarnych
  • Tworzenie i uzgadnianie budżetów handlowych na ofertowanych tematach związanych z instalacjami sanitarnymi,
  • Bieżąca współpraca z Biurem Technicznym na etapie procedury przetargowej w zakresie możliwości optymalizacji rozwiązań projektowych,
  • Rozsyłanie zapytań ofertowych do dostawców i podwykonawców,
  • Udział w spotkaniach negocjacyjnych,
  • Współpraca ze specjalistami ds. Monitorowania rynku inwestycyjnego.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Rozwój w spółce notowanej na GPW,
  • Zapewniamy niezbędne narzędzia do pracy,
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych, tj. dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie nauki języków, dofinansowanie szkoleń i kursów, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie wypoczynku.

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080