Koordynator Incydentów Service Desk​
  • Skawina
Skawina, Skawina, Lesser Poland Voivodeship, Polska
SYNTEGIA HR Sp. z o.o.
9. 6. 2024

Miejsce pracy: Skawina

Rekrutujemy dla

Chcesz pracować w firmie z ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku IT?

Chcesz wspólnie z innymi świadczyć usługi cloud computing i disaster recovery na całym świecie?

Chcesz pracować w największym polski Data Center?

W imieniu naszego Partnera, zachęcamy do zapoznania się z ofertą pracy w stabilnym środowisku, w spółce świadczącej usługi Cloudcomputing, które stanowią najsilniej rozwijający się obszar IT.

Jeśli posiadasz wystarczającą determinację do nauki oraz chęć ciągłego doskonalenia się, a w pracy w branży IT upatrujesz szasnę na własny rozwój zawodowy, nie pozostaje nam nic innego, jak tylko się spotkać i porozmawiać przy dobrej kawie. :)

Twój zakres obowiązków

  • Główny cel stanowiska: Szybkie i efektywne przywrócenie normalnego funkcjonowania usług IT po wystąpieniu zakłóceń lub awarii, minimalizujące negatywny wpływ na działalność biznesową i zapewniające zgodność z umowami o poziomie usług (SLA).​
  • Analizowanie zgłoszonych incydentów w celu zrozumienia ich przyczyn.
  • Wykorzystywanie narzędzi do monitorowania i analizy logów w celu identyfikacji problemów.
  • Organizowanie i koordynowanie działań zespołów technicznych w celu szybkiego rozwiązania incydentów.
  • Komunikowanie się z dostawcami zewnętrznymi, jeśli incydent wymaga ich interwencji.
  • Informowanie użytkowników końcowych o statusie incydentów i przewidywanym czasie rozwiązania.
  • Zapewnienie bieżącej komunikacji z kluczowymi działami wewnętrznymi.
  • Utrzymywanie dokładnej dokumentacji dotyczącej każdego incydentu, w tym działań podjętych w celu jego rozwiązania.
  • Śledzenie postępu rozwiązywania incydentów i aktualizowanie odpowiednich zgłoszeń.
  • Eskalowanie incydentów do wyższych poziomów wsparcia lub menedżerów, gdy jest to konieczne.
  • Przeprowadzanie analizy przyczyn źródłowych po rozwiązaniu incydentów w celu zidentyfikowania głównych przyczyn problemów.
  • Proponowanie działań zapobiegawczych w celu uniknięcia powtarzających się incydentów.
  • Generowanie raportów dotyczących incydentów, w tym statystyk dotyczących częstotliwości, typów i czasu rozwiązania incydentów.
  • Analizowanie trendów incydentów w celu zidentyfikowania obszarów wymagających poprawy.
  • Wdrażanie nowych procedur i narzędzi w celu usprawnienia zarządzania incydentami.

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie na stanowisku związanym z zarządzaniem incydentami, helpdeskiem lub podobnym w środowisku IT.
  • Znajomość narzędzi do zarządzania incydentami.
  • Rozwinięte umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów.
  • Umiejętność pracy pod presją i zarządzania kilkoma zadaniami jednocześnie.
  • Silne umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.
  • Zdolność do pracy w zespole oraz samodzielnie.
  • Dobra znajomość i obsługa MS Office.
  • Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • Ogólna wiedza w obszarze IT oraz procedur helpdesk.
  • Znajomość procesów ITIL będzie dodatkowym atutem.

Pracodawca oferuje

  • Bezpieczną przyszłość, czyli stabilne zatrudnione w spółce świadczącej usługi Cloudcomputing, które stanowią najsilniej rosnący obszar IT.
  • W przypadku kandydatów spoza branży IT wdrożenie oraz przygotowanie do pracy – szkolenia wprowadzające, materiały dydaktyczne oraz wsparcie przełożonego.
  • Dostęp do ciekawych i zaawansowanych technicznie projektów zarówno w Polsce jak i w Europie, które niejednokrotnie będą dużym wyzwaniem zawodowym.
  • Przyjazne środowisko pracy, nastawione na otwartą komunikację i efektywną pracę bez zbędnych korporacyjnych raportów, procedur i formalności.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B.
  • System premiowy – premia miesięczna rozliczana kwartalnie.
  • Elastyczne godziny pracy w przedziale 7.00 – 18.00.
  • Wyjazdy integracyjne i imprezy firmowe.
  • W pełni wyposażone stanowisko pracy, a także komfortowe biuro w nowoczesnym budownictwie, kubek aromatycznej kawy na dobry początek dnia, a na dobre zdrowie :) pakiet opieki medycznej Lux Med.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • pikniki rodzinne

Kilka słów od Syntegia HR:

  • Dziękujemy za możliwość kontaktu oraz za poświęcony czas na zapoznanie się ze szczegółami oferty.
  • Chcemy poinformować, że zapoznamy się ze wszystkimi nadesłanymi aplikacjami.
  • Wszelkie dodatkowe informacje zostaną przekazane kandydatom podczas rozmowy telefonicznej z HR Partnerem.
  • Dołożymy wszelkich starań, aby wywiady telefoniczne i spotkania odbyły się w dogodnym terminie.
  • Gwarantujemy pełną dyskrecję i poufność.

Firma Doradztwa Personalnego. Nasze doświadczenie opiera się na „butikowych i kompleksowych” procesach rekrutacji.

* Rekrutujemy na stanowiska specjalistyczne i kierownicze: Dyrektor Zarządzający, Kierownik Działu Exportu, Samodzielna Księgowa, Sp. ds. Marketingu, Key Account Manager itp.

* Rekrutujemy dla wielu branż: Księgowość, IT, Finanse, HR, Budownictwo, Marketing, Gastronomia, FMCG, Produkcja itp.

* Projekt rekrutacyjny prowadzi wyłącznie doświadczony HR Partner (min. 10 lat w branży).

* Prowadzimy kompleksowy proces rekrutacji (end to end).

* Rozliczamy się za efekt – success fee.

* Rekrutujemy odpowiedzialnie - udzielamy gwarancji na naszą usługę.

* Wykorzystujemy aktywne metody rekrutacji (direct search, social media).

* Zwiększamy trafność wyboru – stosujemy wywiad kompetencyjny, sesje assessment center, testy, weryfikujemy referencje.

* Sięgamy po nowe rozwiązania - współpracujemy z zewnętrznymi ekspertami w obszarze Finansów i Księgowości (CFO, Główna Księgowa) do oceny merytoryki kandydata.

* W razie potrzeby działamy nieszablonowo – rymujemy i piszemy ogłoszenia wierszem. :)

* Działamy na terenie całej Polski.

  • Praca Skawina
  • Skawina - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    93 805
    16 417