Koordynator działu jakości
  • Zawiercie
Zawiercie, Zawiercie, śląskie, Polska
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
2. 6. 2024

Twój zakres obowiązków

  • budowanie kultury jakości w firmie oraz zorientowanie na Klienta,
  • raportowanie wyników oraz analiza danych jakościowych,
  • wdrożenie globalnych procesów jakości organizacji,
  • planowanie działań naprawczych,
  • zarządzanie zespołem oraz podnoszenie jego kwalifikacji,
  • realizacja planów dotyczących jakości oraz ISO,
  • rola przedstawiciela systemów zarządzania jakością ISO 45001, ISO 14001, ISO 9001,
  • wdrażanie działań naprawczych wskaźników COPQ,
  • rozpatrywanie reklamacji klientowskich.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w audytowaniu systemów i procesów,
  • znajomość norm ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001,
  • umiejętność czytania rysunków technicznych,
  • umiejętność pracy pod presją czasu oraz pracy zespołowej,
  • komunikatywność, dobre umiejętności organizacyjne,
  • dyspozycyjność do zagranicznych wyjazdów służbowych,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2,
  • min. roczne doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • minimum 5 lat doświadczenia w branży produkcyjnej,
  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • benefity pozapłacowe: ubezpieczenie grupowe, karta sportowa, prywatna opieka medyczna,
  • praca w międzynarodowym środowisku z możliwością udziału w globalnych projektach.

  • Praca Zawiercie
  • Zawiercie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    72 121
    13 678