Kontroler Jakości
  • Wręczyca Mała, k. Kłobuck, Częstochowa
śląskie, Wręczyca Mała, k. Kłobuck, Częstochowa, śląskie, Polska
Firma CZERWIŃSKI
20. 2. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • posługiwanie się podstawowym sprzętem pomiarowym
  • podstawowe umiejętności w obsłudze komputera
  • predyspozycje osobowościowe: umiejętność pracy w zespole, zdolność manualna, elastyczność i samodzielność w działaniu, umiejętność szybkiej i zdecydowanej reakcji na powstałą niezgodność

Zakres pracy:

  • kontrola jakości materiałów wejściowych, półproduktów i wyrobów gotowych w oparciu o specyfikacje techniczne
  • dbałość o zgodność przebiegu procesu produkcji wyrobów stalowych z normami jakościowymi
  • kontrola nad wyrobem niezgodnym, wypisywanie raportów niezgodności
  • sporządzanie protokołów pomiarowych

Mile widziane:

  • doświadczenie w firmie produkcyjnej na podobnym stanowisku
  • znajomość norm technicznych i systemów jakościowych

Oferujemy:

  • możliwość szybkiego podjęcia pracy
  • stabilną pracę na pełen etat na podstawie umowy o pracę
  • odpowiednie przeszkolenie i możliwość rozwoju zawodowego

  • Praca śląskie
  • śląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509