Koordynator ds. zamówień publicznych
  • Olsztyn
Olsztyn, Olsztyn, warmińsko-mazurskie, Polska
Olsztyńskie TBS Sp. zo.o.
25. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Olsztyńskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego sp. z o.o.

10-123 Olsztyn ul. Grunwaldzka 21a

Ogłasza nabór na stanowisko:

ZATRUDNIENIE: Umowa o pracę

KWALIFIKACJE NIEZBĘDNE:

  • Wykształcenie wyższe
  • Atutem będą studia podyplomowe z zakresu zamówień publicznych oraz szkolenia podnoszące posiadane kwalifikacje
  • Minimum 8 letnie doświadczenie zawodowe
  • Minimum 4 letnie (w ciągu ostatnich 5 lat) doświadczenie na podobnym stanowisku z samodzielną obsługą zamówień publicznych w Dziale Inwestycji / Budownictwa np. Firmy deweloperskiej lub Administracji Publicznej
  • Praktyczna znajomość przepisów z zakresu: Prawa Zamówień Publicznych, Kodeksu Cywilnego
  • Praktyczna znajomość obsługi portalu e-usług: Platforma Zakupowa.pl, e-zamówienia, eNotices2
  • Doświadczenie w zamieszczaniu ogłoszeń przewidzianych w ustawie Prawo Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych, Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej
  • Niezbędne doświadczenie i umiejętność samodzielnego prowadzenia postępowań o wartości równej lub przekraczającej progi unijne
  • Komunikatywność
  • Samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy własnej, sumienność, dokładność, odpowiedzialność, terminowość
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

OPIS STANOWISKA:

  • Kompleksowe przygotowywanie i przeprowadzanie postępowań dla udzielanych przez Spółkę zamówień publicznych zgodnie z ustawą Prawo Zamówień Publicznych
  • Kompleksowe przygotowywanie i przeprowadzanie postępowań dla udzielanych przez Spółkę zamówień publicznych do których nie stosuję się ustawy Prawo Zamówień Publicznych
  • Kompleksowe prowadzenie pełnej dokumentacji zamówień udzielanych przez Spółkę
  • Prowadzenie ewidencji zamówień udzielanych przez Spółkę
  • Prowadzenie rejestrów zamówień  udzielnych przez Spółkę
  • Sporządzanie sprawozdań wymaganych ustawą Prawo Zamówień Publicznych
  • Przygotowywanie planów zamówień publicznych
  • Uczestnictwo w pracach komisji przetargowej
  • Przygotowywanie umów
  • Zamieszczanie w Biuletynie Zamówień Publicznych, Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej oraz na portalu e-usług Platforma Zakupowa.pl, e-zamówienia, eNotices2 ogłoszeń przewidzianych w ustawie Prawo Zamówień Publicznych
  • Przygotowywanie projektów Zarządzeń i Regulaminów z zakresu zamówień publicznych
  • Prowadzenie sprawozdawczości z udzielonych zamówień publicznych

WYMAGANE DOKUMENTY I OŚWIADCZENIA:

  • List motywacyjny wraz z referencjami
  • CV.

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę
  • Pracę na samodzielnym stanowisku
  • Pracę na terenie miasta Olsztyna
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7.15 – 15.15
  • Pakiet świadczeń socjalnych z ZFŚS
  • Premie oparte o realizację indywidualnych celów wypłacane w systemie półrocznym
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach

  • Praca Olsztyn
  • Specjalista ds. Sprzedaży Olsztyn
  • Specjalista ds. Zakupów Olsztyn
  • Specjalista ds. marketingu Olsztyn
  • Specjalista ds. ofertowania Olsztyn
  • Specjalista ds. Zarządzania Olsztyn
  • Specjalista ds. Eksportu Olsztyn
  • Specjalista ds. transportu Olsztyn
  • Specjalista ds. HR Olsztyn
  • Specjalista ds. turystyki Olsztyn
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Olsztyn
  • Olsztyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064