Koordynator brygadzista nadzór
  • Olsztyn
koordynator brygadzista nadzór
Olsztyn, Olsztyn, Warmińsko-mazurskie, Polska
LEDO
18. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis oferty pracy:
Zakład przetwórstwa indyka, zatrudni osobę do koordynacji cudzoziemców.
-poszukujemy koordynatora/brygadzisty produkcji ze znajomością języka angielskiego i ukraińskiego,(hiszpański jako dodatkowy atut)
Obowiązki:
- Realizacja i nadzór nad przebiegiem procesów produkcyjnych w odniesieniu do otrzymanego planu produkcyjnego.
- Organizowanie i nadzorowanie pracy podległych pracowników oraz sprawowanie bieżącej kontroli nad realizacją powierzonych im zadań.
- Angażowanie i integrowanie zespołu do brania odpowiedzialności za osiągnięcie ustalonych celów.
- Nadzór jakościowy i ilościowy nad wytwarzanymi produktami.
-Przeciwdziałanie i rozwiązywanie problemów interpersonalnych.
Oferujemy: Atrakcyjne wynagrodzenie. Podstawa + premia
Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.
Wymagania:
-Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej.
-Wysoko rozwiniętych zdolności organizacyjnych (szczególnie umiejętności planowania pracy własnej i zespołu, umiejętności podejmowania decyzji, wyznaczania celów, samodzielnego diagnozowania przyczyn i rozwiązywania problemów, delegowania zadań i ich egzekwowania)
-Umiejętności pracy pod presją czasu
-Wysokiej samodzielności i odpowiedzialności
-Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
Twój zakres obowiązków:
-Nadzorowanie realizacji usługi przez pracowników międzynarodowych w dedykowanym projekcie
-Zapewnianie odpowiedniej komunikacji między dozorem produkcyjnym a pracownikami produkcyjnymi, tłumaczenia szkoleń.
-Wdrażanie nowych pracowników na stanowisku pracy, prowadzenie szkoleń wstępnych.
-Współpraca z pracownikami biura w celu dopełnienia formalności związanych z zatrudnieniem i legalizacją pobytu.
-Nadzór nad utrzymaniem niskiej rotacji i absencji, weryfikacja powodów nieobecności.
Pomaganie w adaptacji cudzoziemców w Polsce. Prowadzenie ewidencji czasu pracy Nadzór nad efektywnością pracy Doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku Mile widziane doświadczenie zdobyte w agencji pracy tymczasowej Doświadczenie w pracy na stanowiskach produkcyjnych w zakładach mięsnych Znajomość języka rosyjskiego/ukraińskiego, angielskiego Komunikatywna znajomość języka polskiego Dobra obsługa programów z pakietu MS Office Zdolności organizacyjne i umiejętność pracy pod presją czasu Dyspozycyjność Kreatywność i innowacyjność w rozwiązywaniu problemów Dokładność, systematyczność i terminowość w wykonywaniu zadań Zaangażowanie, inicjatywa i samodzielność w działaniu Prawo jazdy kat. B Oferujemy: Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon System premiowy oparty o wypracowane wyniki Dobrą atmosferę pracy wśród otwartych i kreatywnych osób Środowisko pracy gwarantujące bezpieczeństwo, oferujące możliwości rozwoju i satysfakcję z odniesionych sukcesów

  • Praca Olsztyn
  • Brygadzista Olsztyn
  • Olsztyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 732
    19 293