Koordynator ds. technicznych
  • Aleksandrów Łódzki
Aleksandrów Łódzki, Aleksandrów Łódzki, łódzkie, Polska
Apleona Polska sp. z o.o.
18. 4. 2024

Apleona Polska Sp. z o. o. jest wiodącą firmą w branży zintegrowanych usług facility management, oferującą kompleksową obsługę nieruchomości (zarządzanie techniką i infrastrukturą budynku) oraz utrzymaniem ruchu. W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy pracowników na stanowisko:

Zadania:

  • Utrzymanie budynków w stanie pełnej sprawności technicznej (zakład przemysłowy);
  • Podejmowanie i organizowanie interwencji awaryjnych i naprawczych w obiekcie oraz optymalizacja procesów;
  • Dbanie o kompletność i aktualność dokumentacji technicznej budynku i urządzeń;
  • Tworzenie raportów z inspekcji oraz z prac serwisowych i dodatkowych;
  • Inicjowane nowych rozwiązań w obiekcie i opracowywanie ofert na prace dodatkowe;
  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP podwykonawców oraz podległego personelu, kontrolę jakości świadczonych usług;
  • Rozliczanie mediów;
  • Wsparcie operacyjne Kierownika Obiektu.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne (preferowany profil - elektryczne, sanitarne, HVAC lub automatyka);
  • Doświadczenie w utrzymaniu technicznym budynków, obsłudze instalacji elektrycznych i urządzeń sanitarnych, instalacji sprzężonego powietrza, HVAC, systemów BMS;
  • Doświadczenie w organizacji pracy pracowników technicznych;
  • Uprawnienia SEP min. „E” do 1 kV (mile widziane 20kV, grupa II w zakresie „E”);
  • Dobra organizacja czasu i pracy, sumienność w wykonywaniu obowiązków, wysoka kultura osobista, biznesowe podejście do wykonywanych zadań.
  • Doświadczenie w pracy na obiekcie przemysłowym.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia na życie na korzystnych warunkach;
  • Dofinansowanie do pakietu sportowo-rekreacyjnego: Multisport lub Medicover Sport;
  • Program poleceń pracowniczych;
  • Pakiet świadczeń socjalnych z ZFŚS ("Wczasy pod gruszą", świadczenia świąteczne)
  • Realną możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy.

  • Praca Aleksandrów Łódzki
  • Aleksandrów Łódzki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075