Koordynator ds. sprzedaży, Gliwice/praca w terenie
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, Śląskie, Polska
HR Project
24. 5. 2024

Aktualnie dla naszego Klienta firmy produkcyjnej w Gliwicach poszukujemy: Koordynatora ds. sprzedaży.
Zakres obowiązków:
Opracowywanie kompleksowych strategii negocjacyjnych z uwzględnieniem celów organizacji oraz analizy sytuacji rynkowej i konkurencyjnej;
Bezpośrednie uczestnictwo w negocjacjach z kontrahentami, klientami lub dostawcami w celu osiągnięcia korzystnych warunków handlowych, cenowych, umownych itp;
Przeprowadzanie analizy ryzyka związanych z negocjacjami oraz ocena warunków umownych w celu minimalizacji ryzyka i maksymalizacji korzyści dla organizacji;
Rozwijanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z kontrahentami poprzez skuteczną komunikację, budowanie zaufania oraz identyfikację potencjalnych obszarów współpracy;
Negocjowanie cen, rabatów, terminów płatności, warunków dostaw i innych kluczowych elementów umów handlowych z dostawcami i klientami;
Śledzenie i analiza trendów rynkowych, zmian w przepisach prawnych oraz działań konkurencji;
Przygotowywanie raportów z przeprowadzonych działań;
Współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia spójności działań i osiągnięcia strategicznych celów;
Uczestniczenie w targach branżowych.
Oczekiwania:
Wyższe wykształcenie, dodatkowym atutem może być ukończone szkolenie lub kurs z zakresu negocjacji;
Min. 3 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku;
Praktyka w negocjacjach handlowych;
Doskonałe umiejętności negocjacyjne, w tym zdolność analizy sytuacji, asertywność, umiejętność komunikacji werbalnej i niewerbalnej, zdolność rozwiązywania konfliktów oraz zdolność osiągania kompromisów;
Znajomość języka angielskiego – B2;
Gotowość do podróży służbowych w celu uczestnictwa w negocjacjach oraz reprezentowania firmy na spotkaniach i konferencjach branżowych;
Znajomość pakietu Microsoft Office oraz innych narzędzi, które mogą wspomagać proces negocjacyjny i raportowanie;
Motywacja do osiągania celów biznesowych oraz zdolność do pracy pod presją czasu i wyników.
Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (Umowa o pracę);
Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy;
Udział w szkoleniach certyfikujących, zawodowych;
Benefity: dofinansowanie do pakietu prywatnej opieki medycznej również dla najbliższych, do ubezpieczenia na życie oraz od następstw nieszczęśliwych wypadków dla pracownika i jego najbliższych w PZU, do karty Medicover Sport;
Możliwość skorzystania z dofinansowania w ramach Zakładowego Fundusz Świadczeń Socjalnych;
Dofinasowania do studiów wyższych i podyplomowych.
Pracownicze plany kapitałowe w PKO TFI;
Dofinansowanie do biletów komunikacji miejskiej i podmiejskiej;
Dofinansowania do wypoczynku dzieci i młodzieży.
Szczegóły: https://hrproject.com.pl/jobs/koordynator-sieci-sklepow-krakow/

  • Praca Gliwice
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gliwice
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Gliwice
  • Doradca podatkowy w Polsce Gliwice
  • Pracownicy uczelni w Polsce Gliwice
  • Specjalista ds. Zakupów Gliwice
  • Specjalista ds. marketingu Gliwice
  • Specjalista ds. ofertowania Gliwice
  • Specjalista ds. Zarządzania Gliwice
  • Specjalista ds. Eksportu Gliwice
  • Specjalista ds. transportu Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509