Specjalista ds. IT, Gliwice
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, Śląskie, Polska
HR Project
24. 5. 2024

Aktualnie dla naszego Klienta firmy produkcyjnej w Gliwicach poszukujemy: Specjalisty ds. IT.
Zakres obowiązków:
aktywne uczestnictwo w rozwiązywaniu incydentów bezpieczeństwa IT. Analiza incydentów bezpieczeństwa oraz rekomendowanie zmian;
współpraca z zespołem SOC;
promowanie i wspieranie stosowania procedur i polityk zapewniających zgodność ze standardami bezpieczeństwa IT oraz dobrych praktyk;
zarządzanie i optymalizacja: serwerów (Windows, Linux), urządzeń sieciowych np. firewall, switch;
wsparcie użytkownika końcowego w zakresie diagnozowania i rozwiązywania problemów dotyczących szeroko rozumianych aplikacji biznesowych, systemów operacyjnych, sieci, serwerów, usług pocztowych i dostępu zdalnego.
Oczekiwania:
wykształcenie informatyczne;
co najmniej roczne doświadczenie zawodowe w obszarze wsparcia IT w szczególności Cyberbezpieczeństwo;
znajomość programów, narzędzi i technik związanych z testowaniem/monitorowaniem bezpieczeństwa systemów/urządzeń;
znajomość rozwiązań z obszaru bezpieczeństwa teleinformatycznego (firewall, IDS/IPS, SIEM, SOAR, WAF, EDR / Inne), przydatne do realizacji zadań SOC;
chęć do poszerzania i dzielenia się wiedzą;
inicjatywa i odpowiedzialność.
Oferujemy:
możliwość wniesienia nowych rozwiązań, pomysłów;
niezbędne narzędzia do wykonywania pracy;
elastyczne godziny rozpoczynania pracy;
możliwość poszerzania swojej wiedzy i umiejętności w zakresie cyberbezpieczeństwa;
przyjazną atmosferę w pracy;
udział w szkoleniach certyfikujących, zawodowych, dofinasowania do studiów wyższych i podyplomowych;
adaptacja – wdrożenie i szkolenie niezbędne do świadomej i bezpiecznej pracy;
ubezpieczenie na życie oraz od następstw nieszczęśliwych wypadków dla pracownika i jego najbliższych w PZU;
pakiet prywatnej opieki medycznej również dla najbliższych;
karty Medicover Sport;
pracownicze plany kapitałowe w PKO TFI;
możliwość skorzystania z dofinansowania w ramach Zakładowego Fundusz Świadczeń Socjalnych: wypoczynku urlopowego, dofinasowania do wypoczynku dzieci i młodzieży, imprez kulturalno-oświatowych, w trudnych sytuacjach życiowych możesz liczyć także na wsparcie pracodawcy poprzez uzyskanie szybkiej pomocy finansowej w postaci zapomogi.
Jeśli oferta zainteresowała Pana (Panią), prosimy o zawarcie w CV klauzuli "Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez HR Project Sp. z o.o. (ul. Radziwiłłowska 27/18, 31-026 Kraków), również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych na podstawie art. 37 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)"

  • Praca Gliwice
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Gliwice
  • Administrator IT Gliwice
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gliwice
  • Specjalista ds. Zakupów Gliwice
  • Specjalista ds. marketingu Gliwice
  • Specjalista ds. ofertowania Gliwice
  • Specjalista ds. Zarządzania Gliwice
  • Specjalista ds. Eksportu Gliwice
  • Specjalista ds. transportu Gliwice
  • Specjalista ds. HR Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509