Koordynator ds. ogrodniczych / 6000-7000 NETTO
  • Kobierzyce
Kobierzyce, Kobierzyce, Dolnośląskie, Polska
B8 RECRUITMENT Sp. z o.o.
31. 7. 2024

Do firmy, która zajmuje się kształtowaniem terenów zielonych, poszukujemy Koordynatora ds. ogrodniczych.
Siedziba firmy: Rolantowice
Praca odbywa się 70% w terenie oraz 30% w biurze.
Oferujemy:
○ umowę o pracę;
○ wynagrodzenie od 6000 do 7000 NETTO miesięcznie;
○ pracę w godzinach 7-15 od poniedziałku do piątku;
○ stałą pracę przez cały rok, niezależnie od sezonu.
Obowiązki:
○ zarządzanie portfelem projektów;
○ organizacja oraz koordynacja prac wykonawczych;
○ nadzór nad logistyką materiałową i narzędziową, zarządzanie magazynem;
○ wsparcie komunikacji pomiędzy biurem, terenem i inwestorami;
○ dokonywanie obmiarów oraz dokumentów niezbędnych do rozliczeń prac projektowych;
○ codzienne wsparcie zespołu w realizacji ich zadań.
Wymagania:
○ wykształcenie w kierunku ogrodnictwo lub architektura krajobrazu - KONIECZNE;
○ doświadczenie w zakresie pielęgnacji terenów zielonych;
○ doświadczenie w zarządzaniu pracownikami;
○ umiejętność budowania pozytywnych relacji;
○ prawo jazdy kat. B;
○ umiejętność obsługi programów MS Office.
Aplikuj za pomocą formularza aplikacyjnego, konieczne jest do tego CV, jeśli chcesz porozmawiać o ofercie skontaktuj się pod 533591777.
Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915

  • Praca Kobierzyce
  • Kobierzyce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584