Koordynator ds. obsługi klienta ORKE (ORKE Customer Success Coordinator)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne S.A.
30. 5. 2024
Informacje o stanowisku

We WSiP stawiamy na innowacyjne podejście.

Jesteśmy pracodawcą, który stwarza możliwości dla osób o różnym profilu zawodowym. Zatrudniamy specjalistów z obszaru sprzedaży, marketingu, IT i digital, a także redaktorów, autorów i trenerów.

WSiP oferuje nowoczesne i kompleksowe rozwiązania edukacyjne dla nauczycieli, uczniów i rodziców we wszystkich obszarach edukacji przedszkolnej, szkolnej i pozaszkolnej. Dzięki produktom cyfrowym i multimedialnym oraz nowoczesnym podręcznikom wspieramy procesy edukacyjne na wszystkich poziomach systemu edukacji ucznia od 3 do 20 roku życia, jak również w szkolnictwie zawodowym.​​

W związku z rozwojem Ośrodka Rozwoju Kompetencji Edukacyjnych (ORKE) dla którego organem prowadzącym jest WSiP, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Segment sprzedaży produktów szkoleniowych dla szkół

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie najwyższej jakości procesu obsługi organizacji szkoleń z nastawieniem na sukces i satysfakcję klienta
  • Koordynowanie pracy zespołu specjalistów ds. obsługi klienta
  • Współpraca z Konsultantami ds. sprzedaży szkoleń ORKE
  • Współpraca z trenerami ORKE
  • Raportowanie sukcesów klienta wg wewnętrznych standardów

Oczekiwania:

  • Budowanie standardów pracy zespołu w oparciu o ideę customer success
  • Doświadczenie w budowaniu efektywnych procesów pro-klienckich w zespole
  • Dbałość o szczegóły i umiejętność analitycznego myślenia
  • Bardzo znajomość narzędzi Pakietu MS Office, w tym głównie, MS Excell, MS Outlook, MS Teams
  • Umiejętność planowania i organizacji czasu pracy podległego zespołu
  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista
  • Pozytywne nastawienie i otwartość na współpracę

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w innowacyjnej firmie promującej nowoczesność w edukacji
  • Umowę o pracę i system premiowy
  • Pracę hybrydową (3 dni w biurze, 2 dni zdalnie)
  • Możliwość rozwoju kompetencji na stanowisku
  • Prywatną opiekę medyczną z możliwością rozszerzenia pakietu dla swojej rodziny oraz dodatkowe benefity (ubezpieczenie na życie, karta sportowa)

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. obsługi klienta Warszawa
  • Tajemniczy klient Warszawa
  • Obsługa hotelowa Warszawa
  • Obsługa gastronomii Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    69 108
    13 370