Koordynator ds. Jakości Usług
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
AGATA Spółka Akcyjna
29. 5. 2024

Agata S.A. - Naszą pasją są wnętrza. Oferując szeroki wybór mebli i artykułów wyposażenia wnętrz, pragniemy stać się częścią przestrzeni, która wyraża charakter, styl i wartości naszych Klientów. W ten sposób pomagamy tworzyć niepowtarzalną atmosferę domu.

Zakres obowiązków:

  • Monitorowanie zgłoszeń reklamacyjnych na usługi świadczone przez firmy zewnętrzne (transport, montaż);
  • Wsparcie pracy salonów w procesach reklamacyjnych w zakresie problematyki związanej z usługami świadczonymi przez firmy zewnętrzne;
  • Kontrola nad jakością wykonywanych usług świadczonych przez firmy zewnętrzne;
  • Raportowanie wykonanej pracy do przełożonego;
  • Przestrzeganie przepisów oraz procedur obowiązujących w firmie oraz dbałość o majątek firmy.

Wymagania:

  • Znajomość problematyki gwarancji i rękojmi;
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne;
  • Samodzielność, rzetelność;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Umiejętność obsługi komputera, w tym praktyczna znajomość pakietu Microsoft Office;
  • Czynne prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

  • Znajomość produktów branży meblowej;
  • Znajomość produktów branży AGD;
  • Znajomość prawa transportowego;
  • Doświadczenie w projektowaniu mebli na wymiar.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia;
  • Możliwość rozwoju;
  • Prywatna opieka medyczna Medicover;
  • Pakiet sportowy Medicover Sport;
  • Grupowe ubezpieczenie zdrowotne;
  • Wczasy pod gruszą;
  • Bonus Bożonarodzeniowy;
  • Zniżki pracownicze;
  • Bezpłatny parking;
  • Brak dress codu;
  • Prezent urodzinowy.

  • Praca Katowice
  • Kontroler jakości Katowice
  • Organizator usług Katowice
  • Technik usług fryzjerskich Katowice
  • Specjalista ds. finansów Katowice
  • Pracownik ds. administracji Katowice
  • Specjalista ds. telekomunikacji Katowice
  • Specjalista ds. PR Katowice
  • Specjalista ds. reklamy Katowice
  • Specjalista ds. Sprzedaży Katowice
  • Specjalista ds. Zakupów Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055