KONTROLER JAKOŚCI
  • Mikołów
Mikołów, Mikołów, śląskie, Polska
CARBOAUTOMATYKA SA
2. 5. 2024

Obowiązki

  • •Dokonywanie odbiorów międzyoperacyjnych i końcowych wyrobów budowy zwykłej zgodnie z dokumentacją techniczną, warunkami technicznymi odbioru, programem badań oraz obowiązującymi przepisami i normami.
  • •Dokonywanie odbiorów dostaw części (podzespołów), odbiorów międzyoperacyjnych i końcowych wyrobów przeznaczonych do użytku w atmosferze potencjalnie wybuchowej
  • •Prowadzenie prac związanych z kontrolą jakości oraz odbiorami końcowymi urządzeń produkowanych przez Spółkę , kontrola procesu malowania oraz spoin,
  • •Wystawanie kart niezgodności, tworzenie kart badań,
  • •Sprawdzanie zgodności użytych materiałów (w szczególności wyrobów i podzespołów ATEX oraz materiałów hutniczych) ze specyfikacją tworzoną w procesie produkcji.
  • •Przeprowadzanie prób ciśnieniowych osłon ognioszczelnych.
  • •końcowa.

Wymagania

  • •Wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe techniczne –mechanika, budowa maszyn, itp.
  • •Aktualny certyfikat VT 1 i VT2
  • •Doświadczenie na podobnym stanowisku (preferowane w firmie o profilu produkcyjnym lub usługowej),
  • •Dokładność, skrupulatność,
  • •Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną, w tym rysunkiem technicznym,
  • •Umiejętność posługiwania się przyrządami kontrolno-pomiarowymi.
  • •Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • •Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • •Atrakcyjne wynagrodzenie
  • •Możliwość rozwoju zawodowego
  • •Możliwość odbycia szkoleń w celu podniesienia kwalifikacji zawodowych

  • Praca Mikołów
  • Mikołów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864