Koordynator ds. Gospodarki Magazynowej i Dokumentacji
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódź Voivodeship, Polska
Media Expert
23. 5. 2024

Jesteśmy Expertem, Media Expertem! Rządzimy na rynku elektro w Polsce!Ale to nie koniec naszych planów, dlatego szukamy: Koordynatora ds. Gospodarki Magazynowej i DokumentacjiLokalizacja: Łódź, ul. Jędrzejowska 43BSprawdź jedną z najlepszych ofert w Łodzi! Chodź i zobacz swoje miejsce pracy, a potem podpisz umowę o pracę!Twoi koledzy już tu są :) A jeśli nie, to poznasz nowych!

Zapewnimy Ci:

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
  • kartę MultiSport z dofinansowaniem
  • prywatną opiekę medyczną Medicover z dofinansowaniem
  • ubezpieczenie grupowe dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach
  • dofinansowanie do obiadów (dwa dania: wersja mięsna i wegetariańska)
  • premie za polecenia pracownicze
  • Baby Expert, czyli wyprawkę dla Twojego nowonarodzonego dziecka
  • zniżki na zakup sprzętu w naszych elektromarketach
  • pomoc i opiekę fundacji Mediaexpert „Włącz się”

Twoje zadania:

  • zarządzanie zespołem - delegowanie zadań, motywowanie oraz nadzorowanie pracy
  • inicjowanie działań mających na celu optymalizację procesów, wdrażanie nowych rozwiązań
  • nadzorowanie procesu zwrotów z kanału e-woocommerce od strony dokumentacyjnej
  • kontrola terminowości rozliczeń odmów i odstąpień wracających na magazyn zwrotów
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów i rozliczanie towarów zgodnie z ich przeznaczeniem
  • systemowa kontrola stanów magazynowych
  • tworzenie zestawień i przygotowywanie raportów w programie Excel
  • raportowanie oraz utrzymywanie wskaźników KPI
  • przygotowanie oraz udział w inwentaryzacji Magazynu z zakresu dokumentacji

Od Ciebie oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego (lub trakcie studiów)- preferowane kierunki logistyka, zarządzanie lub pokrewne
  • znajomości dokumentacji i procesów magazynowych
  • doświadczenia w zakresie zarządzaniu zespołem
  • dobrej znajomości pakietu MS Office w tym Excel
  • umiejętności wyznaczania priorytetów
  • umiejętności pracy pod presją czasu i analitycznego myślenia
  • wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych
To co, jesteśmy umówieni na wspólną przyszłość?

  • Praca Łódź
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Łódź
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Łódź
  • Specjalista ds. kadr i płac Łódź
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Łódź
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Łódź
  • Specjalista ds. telekomunikacji Łódź
  • Specjalista ds. PR Łódź
  • Specjalista ds. Sprzedaży Łódź
  • Specjalista ds. Zakupów Łódź
  • Specjalista ds. marketingu Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 581
    18 018