Specjalista R&D ds. dokumentacji
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
Biogened S.A.
11. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie wsparcia dla działu Eksportu w zakresie rejestracji produktu kosmetycznego na rynkach międzynarodowych
  • Tworzenie/kompletowanie dokumentacji produktów kosmetycznych powstającej w Dziale Rozwoju na potrzeby rejestracji.
  • Bezpośrednia współpraca i kontakty z dystrybutorami produktów kosmetycznych w zakresie Monitorowania zmian i rejestracji dokumentacji kosmetycznej na rynkach międzynarodowych.
  • Ścisła współpraca z działem marketingu, działem sprzedaży.
  • Przygotowywanie dokumentów na potrzeby Działu Rozwoju.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe chemiczne, biotechnologiczne lub pokrewne.
  • Znajomość europejskiego prawa kosmetycznego, doświadczenie w dziale badawczo -rozwojowym w branży kosmetycznej będzie dodatkowym atutem.
  • Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • Język angielski w stopniu zaawansowanym (w mowie i w piśmie).
  • Umiejętności organizacyjne, sumienność i samodzielność w działaniu.
  • Umiejętność analitycznego myślenia i kreatywność, wysoka kultura osobista i pozytywne podejścia do pracy.

To oferujemy

  • ciekawą pracę w zgranym zespole i w miłej atmosferze w Biurze Obsługi Klienta
  • szkolenie przed przystąpieniem do pracy
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • oczywiście wolne weekendy
  • prywatną opiekę medyczną i dofinansowanie do pakietu sportowo-rekreacyjny

  • Praca Łódź
  • Specjalista ds. telekomunikacji Łódź
  • Specjalista ds. PR Łódź
  • Specjalista ds. Zakupów Łódź
  • Specjalista ds. marketingu Łódź
  • Specjalista ds. ofertowania Łódź
  • Specjalista ds. Zarządzania Łódź
  • Specjalista ds. Eksportu Łódź
  • Specjalista ds. transportu Łódź
  • Specjalista ds. HR Łódź
  • Specjalista ds. turystyki Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322