Koordynator / Asystent ds. administracyjnych
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
ISS Facility Services Sp. z o.o.
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie działań związanych z zarządzaniem kontraktem w obszarze usług Facility Management (m.in. usługi utrzymania czystości, usługi administracyjne)
  • Obsługa wewnętrznych systemów kadrowo-płacowych; wprowadzanie danych pracowników, dbanie o poprawny obieg dokumentów, procesowanie grafików, zgłoszeń urlopowych, dokumentacji oraz rozliczeń dot. wynagrodzeń
  • Dokonywanie zakupów w systemie wewnętrznym ISS zgodnie z zapotrzebowaniem
  • Zapewnianie wsparcia organizacyjnego, dopilnowanie gotowości pełnienia usługi
  • Budowanie doskonałych relacji z Klientem, wykazywanie inicjatywy w formowaniu satysfakcjonujących rozwiązań dla Klienta
  • Promowanie bezpiecznego środowiska pracy

Wymagania:

  • Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point)
  • Dobra znajomość języka angielskiego - min B1
  • Wysoka kultura osobista
  • Komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu relacji
  • Dokładność, skrupulatność i terminowość w realizacji powierzonych zadań
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • Pracę na pół etatu od poniedziałku do piątku w przedziale godzin 08:00-17:00
  • Pełne wdrożenie stanowiskowe
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • Przyjazne i pomocne środowisko pracy
  • Współpracę w wielokulturowych zespołach
  • Pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • Zdobycie doświadczenia i rozwój w strukturach światowego dostawcy usług FM

  • Praca Wrocław
  • Asystent Wrocław
  • Asystent stomatologiczny Wrocław
  • Asystent zarządu Wrocław
  • Specjalista ds. Sprzedaży Wrocław
  • Specjalista ds. Zakupów Wrocław
  • Specjalista ds. marketingu Wrocław
  • Specjalista ds. ofertowania Wrocław
  • Specjalista ds. Zarządzania Wrocław
  • Specjalista ds. Eksportu Wrocław
  • Specjalista ds. transportu Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914