Koordynator Administracji/Team Lider
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
Just In Time Logistics Sp. z o.o.
22. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • praca operacyjna z zespołem,
  • monitorowanie wskaźników
  • monitorowanie maili wchodzących/wychodzących , szkolenie pracowników z zakresu jakości obsługi klienta, przewoźnika,
  • ścisła współpraca z liderami innych działów wchodzących w skład JITL
  • raportowanie do przełożonych,
  • aktualizacja procedur dotyczących procesów administracyjnych,
  • organizacja pracy działu administracji w sposób efektywny
  • ścisła współpraca z kierownikami oddziałów,
  • dbałość o właściwy proces administracyjny całej firmy
  • szkolenie nowych/obecnych pracowników w zakresie obsługi systemu, obowiązujących procedur administracyjnych,
  • wprowadzenie narzędzi kontrolnych dla obszarów spójnych ze spedycją/ dualna kontrola faktur, kontrola wprowadzania klientów , kontrola innych procedur i procesów powiązanych z innymi obszarami,
  • motywowanie, kontrola i rozliczanie pracowników z ustalonych celów krótkoterminowych (KPI procesów), długoterminowych.

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Zaawansowane umiejętności korzystania z pakietu MS Office, zwłaszcza Excel (tabele przestawne itp.)
  • Umiejętność analizy danych i przygotowywania raportów analitycznych.
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji oraz odpowiedzialność za powierzone zadania.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1 pozwalająca na swobodną komunikację.
  • Doświadczenie w branży logistycznej

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość zdobycia doświadczenia
  • Pracę w miłej atmosferze

  • Praca Katowice
  • Team leader Katowice
  • Pracownik ds. administracji Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 518
    20 132