Kontrolerka jakości
  • Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski, Gorzów Wielkopolski, Lubuskie, Polska
Biofaktor Sp. z o. o.
10. 5. 2024

Poszukujemy Pracownika, który dobrze czuje się w zawodzie wymagającym dokładności, skrupulatności oraz umiejętności analitycznego myślenia i wyciągania wniosków. Liczymy na to, iż z Jego pomocą będziemy mogli nadal doskonalić standardy jakościowe dotyczące procesu produkcji, co przełoży się na to, co najistotniejsze – zadowolenie klienta z jakości naszych produktów.
Zadania:
• Sprawowanie kontroli nad jakością wyrobów na wszystkich etapach procesu produkcyjnego poprzez bieżące monitorowanie oraz analizowanie wyników jakościowych produkcji
• Wspieranie Działu Produkcji w codziennym rozwiązywaniu zagadnień jakościowych
• Pobieranie próbek, przeprowadzanie badań oraz ich analiza
• Prowadzenie dokumentacji jakościowej
• Wsparcie w procesie doskonalenia systemów zarządzania jakością
• Praca w systemie dwuzmianowym
Oczekiwania:
• Wykształcenie średnie
• Dokładność, rzetelność w wykonywaniu zadań
• Umiejętność pracy zarówno indywidulanej jak i zespołowej
• Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Oferujemy:
• Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Szkolenia
• Niezbędne narzędzia pracy
• Przyjemna atmosfera w pracy

  • Praca Gorzów Wielkopolski
  • Kontroler jakości Gorzów Wielkopolski
  • Gorzów Wielkopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246