KIEROWCA
  • Gorzów Wielkopolski
KIEROWCA
Gorzów Wielkopolski, Gorzów Wielkopolski, Lubuskie, Polska
WORKAB
20. 3. 2024

Workab, poszukuje Kierowcy do pracy w Międzyrzeczu, województwo lubuskie.
Opis stanowiska:
- Odwożenie i przywożenie pracowników ( trasa od Międzyrzecza do punktu docelowego ok 17 km)
- Okazjonalny przewóz pracowników do Gorzowa lub Skwierzyny
- Praca naszych pracowników odbywa się w systemie 4 brygadowym , 3 zmiany , również weekendy
- Współpraca z zespołem logistycznym
Wymagania:
- Prawo jazdy kategorii B min.3 lata
- Brak konieczności posiadania doświadczenia
- Gotowość do pracy zmianowej, w weekendy i w nocy
- Dyspozycyjność
Oferujemy:
- Wynagrodzenie od 4500 zł miesięcznie brutto
- Praca stała na umowę zlecenie
- Bus 8 osobowy , stan bardzo dobry
- Przyjazny i wspierający zespół
- Możliwe negocjowanie stawki po 3 miesiącach
- Między zmianami kierowca ma czas wolny , okazjonalnie pozostaje do dyspozycji koordynatora.
PRACA OD CZERWCA 2024
Aby aplikować, prosimy o przesłanie CV na podany email adres : @
Kontakt telefoniczny w godzinach od 08:00 do 16:00

  • Praca Gorzów Wielkopolski
  • Kierowca Gorzów Wielkopolski
  • Gorzów Wielkopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 161
    18 749