Kontroler projektów
  • Złotkowo
kontroler projektów
wielkopolskie, Złotkowo, Wielkopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
10. 4. 2024

Nasz klient - lider w branży projektowania oraz produkcji Lotniskowych Systemów Sortowania i Kontroli Bagaży oraz czołowy integrator zautomatyzowanych systemów logistycznych i transportu wewnętrznego, poszukuje Kontrolera Finansowego.

Oczekujemy

  • wykształcenie wyższe w dziedzinie finansów, rachunkowości lub ekonomii
  • min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, w tym w firmach audytorskich
  • znajomość metodologii zarządzania projektami
  • bardzo dobra znajomość MS Office oraz preferowane doświadczenie w systemach ERP oraz BI
  • umiejętność modelowania finansowego będzie atutem
  • znajomość języka angielskiego na dobrym bądź bardzo dobrym poziomie

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie realizującej projekty na całym świecie
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • pracę w miłym, ambitnym zespole
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
  • pakiet benefitów (ubezpieczenie grupowe, pakiety medyczne, karta sportowa)
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji, pracując bezpośrednio pod kierownictwem zarządu i obok ekspertów o ugruntowanej pozycji i bogatym doświadczeniu branżowym

Zadania

  • nadzór nad finansami projektów, w tym uczestnictwo w procesie budżetowania, egzekwowanie, prognozowanie, analiza odchyleń oraz raportowanie
  • ścisła współpraca z kierownikami projektów oraz zarządem spółki
  • opracowywanie i wdrażanie procedur kontroli kosztów oraz mechanizmów raportowania
  • analiza rentowności projektów oraz identyfikacja obszarów do optymalizacji i poprawy efektywności
  • kontrola prawidłowej alokacji kosztów oraz roboczogodzin
  • zarządzanie ryzykiem finansowym projektów oraz monitorowanie wskaźników finansowych w tym, kosztów oraz kapitału obrotowego
  • możliwość rozwoju w obszarze raportowania finansowego

  • Praca wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 732
    19 293