Kontroler Kosztów Produkcji
  • Klucze
Klucze, Klucze, małopolskie, Polska
Praca.pl
23. 5. 2024

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Zakres obowiązków:

  • Codzienne porównywanie danych między systemami,
  • Zarządzanie zapasami i rejestracją danych w systemie,
  • Obliczanie kosztów produkcji,
  • Współpraca przy miesięcznym raportowaniu,
  • Tworzenie regularnych raportów dla działów,
  • Analiza procesów w produkcji,
  • Nadzór nad księgowaniem i korekty,
  • Udział w budżetowaniu i kontroli kosztów.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, najlepiej w obszarze finansów lub statystyki,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Umiejętności analityczne i wnioskowania,
  • Biegłość w Excelu, umiejętność korzystania z Power Query to plus,
  • Doświadczenie z ERP, preferowane SAP,
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność, terminowość,
  • Skoncentrowanie na celach, komunikatywność, współpraca,
  • Chęć nauki i rozwoju.

Pracodawca oferuje:

  • Umowę o pracę,
  • Stałe wynagrodzenie plus dodatki i premie,
  • Możliwość rozwoju i awansu,
  • Szkolenia,
  • Benefity: dofinansowania, karta sportowa, opieka zdrowotna, ubezpieczenie

  • Praca Klucze
  • Pracownik produkcji Klucze
  • Klucze - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509