Kontroler/Kontrolerka Produkcji
  • Zgierz
Zgierz
Atlas Sp. z o.o.
16. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Atlas Sp. z o. o. największy producent chemii budowlanej w Polsce do swojego zakładu zlokalizowanego w Zgierzu poszukuje osoby na stanowisko Kontrolera/Kontrolerki Produkcji.

Zakres obowiązków:

  • -","469777815":"hybridMultilevel"}" aria-setsize="-1" data-aria-posinset="1" data-aria-level="1">wykonywanie badań wyrobów gotowych, surowców i opakowań zgodnie z obowiązującymi normami odniesienia,
  • -","469777815":"hybridMultilevel"}" aria-setsize="-1" data-aria-posinset="2" data-aria-level="1">kontrola jakości worków papierowych na linii produkcyjnej,
  • -","469777815":"hybridMultilevel"}" aria-setsize="-1" data-aria-posinset="3" data-aria-level="1">dokumentowanie wyników badań,
  • -","469777815":"hybridMultilevel"}" aria-setsize="-1" data-aria-posinset="4" data-aria-level="1">posługiwanie się obowiązującą w laboratorium dokumentacją, instrukcjami oraz normami,
  • -","469777815":"hybridMultilevel"}" aria-setsize="-1" data-aria-posinset="5" data-aria-level="1">obsługa komputera,
  • -","469777815":"hybridMultilevel"}" aria-setsize="-1" data-aria-posinset="6" data-aria-level="1">obsługa (w tym kontrola) sprzętu i urządzeń laboratoryjnych.

Nasze wymagania:

  • -","469777815":"hybridMultilevel"}" aria-setsize="-1" data-aria-posinset="7" data-aria-level="1">wykształcenie min. średnie,
  • -","469777815":"hybridMultilevel"}" aria-setsize="-1" data-aria-posinset="8" data-aria-level="1">doświadczenie w obszarze kontroli produkcji,
  • -","469777815":"hybridMultilevel"}" aria-setsize="-1" data-aria-posinset="9" data-aria-level="1">gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00),
  • -","469777815":"hybridMultilevel"}" aria-setsize="-1" data-aria-posinset="10" data-aria-level="1">sumienność, kreatywność i skrupulatność,
  • -","469777815":"hybridMultilevel"}" aria-setsize="-1" data-aria-posinset="11" data-aria-level="1">znajomość pakietu MS Office,
  • -","469777815":"hybridMultilevel"}" aria-setsize="-1" data-aria-posinset="12" data-aria-level="1">umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

    • -","469777815":"hybridMultilevel"}" aria-setsize="-1" data-aria-posinset="1" data-aria-level="1">zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • -","469777815":"hybridMultilevel"}" aria-setsize="-1" data-aria-posinset="2" data-aria-level="1">możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia oraz prywatnej opieki medycznej, a także skorzystania z pakietu socjalnego,
    • -","469777815":"hybridMultilevel"}" aria-setsize="-1" data-aria-posinset="3" data-aria-level="1">dofinansowanie do karty sportowej oraz posiłków,
    • -","469777815":"hybridMultilevel"}" aria-setsize="-1&q

    • Praca Zgierz
    • Pracownik produkcji Zgierz
    • Zgierz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

118 897
19 714