Kontroler jakości z jęz. angielskim ( również z orzeczeniem)
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
Manpower
14. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Zadania:
- Przeprowadzanie kontroli jakości na linii produkcyjnej
- Pisanie prostych instrukcji stanowiskowych dla pracowników produkcji w języku angielskim
Miejsca przystosowane dla osób z niektórymi typami niepełnosprawności.
Wymagania:
- Mile widziana umiejętność komunikowania się w języku angielskim na poziomie min. B1, szczególnie w piśmie - tworzenie prostych tekstów w języku angielskim
- Znajomość obsługi komputera, urządzeń biurowych oraz pakietu office: szczególnie programu Excel i Word
- Skrupulatność, dokładność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki
- Dyspozycyjność do pracy 2 - zmianowej
Oferta:
-Umowa o pracę
-Benefity: (karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe)
-Przyjazna atmosfera w pracy i pełne wdrożenie w obowiązki
- Praca w firmie o ugruntowanej pozycji
Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o wysłanie cv.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

  • Praca Łódź
  • Kontroler jakości Łódź
  • Kontroler Łódź
  • Kontroler biletów Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075