Kontroler jakości / Pomiarowiec
  • Lubliniec, ul. Klonowa 60
śląskie, Lubliniec, ul. Klonowa 60, śląskie, Polska
ELHAND TRANSFORMATORY Sp. z o.o.
12. 6. 2024

Ogłoszenie o przyjęciu do pracy w dziale DKJ firmy ELHAND Transformatory sp. z o.o. z Lublińca

Jesteś elektrykiem? Ta oferta pracy jest dla Ciebie!

Firma Elhand Transformatory Sp. z o.o. zatrudni osobę na stanowisku:
Zadania:

  • realizacja zadań pomiarowych i diagnostycznych,
  • analiza wyników pomiarów i sporządzenie protokołów pomiarów transformatorów i dławików.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne (Elektrotechnika lub pokrewne),
  • znajomość zagadnień elektrycznych (pomiarów elektrycznych, maszyn elektrycznych).

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie,
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych doświadczeń,
  • szkolenia specjalistyczne,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności.

  • Praca śląskie
  • śląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851