Kontroler jakości (M/K)
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
Trigo
21. 5. 2024

Globalny dostawca rozwiązań z zakresu zarządzania jakością operacyjną i doradztwa, głównie dla branży motoryzacyjnej, lotniczej i transportu ciężkiego. 10 000 naszych pracowników w 25 krajach oferuje kompletne portfolio usług w całym łańcuchu dostaw, obecnie poszukujemy osób na stanowisko KONTROLER JAKOŚCI (mężczyzna/kobieta) w Łodzi
CO BĘDZIE TWOIM OBOWIĄZKIEM W PRACY?
- wykonywanie pomiarów części z wykorzystaniem narzędzi pomiarowych
- raportowanie do przełożonego
- utrzymywanie czystości i porządku na stanowisku
CZEGO OD CIEBIE WYMAGAMY?
- doświadczenie w obszarze kontroli jakości
- dyspozycja do pracy na I zmianie
- sumienność, rzetelność i spostrzegawczość
CO OFERUJEMY?
- atrakcyjną stawkę godzinową na umowę zlecenie
- szkolenie wprowadzające w obowiązki
- miesięczną premię
- możliwości rozwoju w globalnej firmie

  • Praca Łódź
  • Kontroler jakości Łódź
  • Kontroler Łódź
  • Kontroler biletów Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914