KONTROLER JAKOŚCI - OD ZARAZ
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
SQS HOLDING
24. 5. 2024

Firma HR Team jako Agencja pracy tymczasowej poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku:
KONTROLER JAKOŚCI
Miejscowość : Łódź, Obywatelska
Specyfikacja zakładu: Produkcja elementów z tworzyw sztucznych
Wymagania: - Doświadczenie na podobnym stanowisku - Zdolności techniczne - umiejętność czytania instrukcji, rysunków technicznych - Spostrzegawczość - odnalezienie nieprawidłowości w detalu - Dobry wzrok - Konsekwencja i wytrwałość - Otwartość i chęć nauki
Zakres obowiązków: - sprawdzanie produktu pod kątem jego zgodności z charakterystyką, którą ustalano na etapie projektu.
- eliminacja wadliwych lub niezgodnych z projektem przedmiotów, wytworzonych w procesie produkcyjnym.
Oferujemy: - Wynagrodzenie: od 27,70 zł/h brutto - Umowa zlecenie - System pracy: 1 zmiana (14-22) - Dni pracy: poniedziałek – piątku
Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest HR Team Sp. z o.o. z siedzibą w ul. Lindego 14, 30-148 Kraków.
Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich poprawy.

  • Praca Łódź
  • Kontroler jakości Łódź
  • Kontroler Łódź
  • Kontroler biletów Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064