Kontroler jakości
  • Wrocław
kontroler jakości
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
18. 4. 2024

Znasz rysunek techniczny i potrafisz obsługiwać się podstawowymi narzędziami pomiarowymi?

Poszukujemy odpowiedzialnej osoby do pracy w laboratorium testów krótkotrwałych na Psim Polu we Wrocławiu.

Zarabiaj ponad 4634 zł brutto/msc. + premie

Nie zwlekaj z decyzją o przesłaniu CV oferujemy pracę od zaraz u światowego producenta i dostawcy sprzętu AGD.

Oczekujemy

  • gotowości do pracy na 3 zmiany
  • umiejętności posługiwania się podstawowymi narzędziami pomiarowymi
  • znajomości rysunku technicznego (w zakresie czytania wymiarów)
  • wykształcenia średniego (wyższe jest dodatkowym atutem)
  • umiejętności czytania dokumentacji technicznej
  • podstawowej umiejętności pracy przy komputerze (MS Office)
  • umiejętności pracy w zespole

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • atrakcyjne warunki finansowe - 30,49brutto/h
  • premie nawet1000 zł brutto
  • pracę w systemie dwuzmianowym od poniedziałku do piątku (6-14, 14-22)+ gotowość do pracy na 3 zmianę w przypadku braków kadrowych
  • umowę o pracy tymczasową (płatne urlopy i składki ZUS) z późniejszą możliwością zatrudnienia w strukturach klienta
  • bogaty pakiet benefitów (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, rabaty do kin, restauracji i sklepów)

Zadania

  • obsługa podstawowych narzędzi pomiarowych (np. suwmiarki)
  • testy krótkotrwałe dla wyrobów AGD
  • kontrola wymagań jakościowych dla testowanych wyrobów
  • transport wyrobów z linii do laboratorium w celu przeprowadzenia testów
  • przygotowywanie raportów (które są wynikiem testowanych produktów)
  • pomoc przy analizie przyczyny defektów wykrytych podczas testów
  • wsparcie w pracy inżyniera jakości

  • Praca Wrocław
  • Kontroler jakości Wrocław
  • Kontroler Wrocław
  • Kontroler biletów Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532